ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про передачу в оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля,31 юридичній особі – ПП «Сільбудсервіс»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши заяву від 01.04.2020 директора ПП «Сільбудсервіс» Криворучко С.В., враховуючи рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська від 28.04.2020 (Протокол № 9) керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Передати в оренду нежитлове приміщення за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля,31 загальною площею 12,5 кв.м. юридичній особі ПП «Сільбудсервіс» для розміщення гаражу на термін до 02.03.2023.
2. Директору СМКП «Комбінат комунальних послуг» Шумейку Р.Л. та директору ПП «Сільбудсервіс» Криворучко С.В. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення:
2.1.Укласти договір оренди нерухомого майна;
2.2.Укласти договір на відшкодування комунальних послуг та експлуатаційних витрат.
3. Директору ПП «Сільбудсервіс» Криворучко С.В. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ