ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Герої України,37 з фізичною особою – Васильєвою І.С.

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши заяву від 23.04.2020 фізичної особи Васильєвої І.С., керуючись пп.1 п.а ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська», затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна від 01.05.2013 № 6 за адресою: м. Світловодськ, вул. Герої України,37 загальною площею 19 кв.м. з фізичною особою Васильєвою І.С. для розміщення складу на термін до 01.01.2023 та внести зміни до цього договору в частині продовження терміну його дії в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення.
2. Фізичній особі Васильєвій І.С.:
2.1. В 20-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна, переукласти договори в разі закінчення їх терміну дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електропостачання та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
2.2. В 30-денний термін з дня прийняття даного рішення застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
3. У разі невиконання умов п.1, 2 дане рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ