ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста

Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, ч. 1 ст. 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», керуючись пп.19 п.«а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 21.05.2019 № 1160/25/07-21 з проханням встановлення внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та їх розподілу між споживачами підприємства, виконавчий комітет Світловодської міської ради,

ВИРІШИВ:

  1. Встановити розмір внесків для обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро -Кіровоград» за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів окремо по кожному будинку в розмірах, згідно додатку 1 на одне домоволодіння в квартал, відповідно до структури наведеної у додатку 2.
  2. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» нарахування внесків здійснювати щокварталу.
  3. Визначити, що встановленим цим рішенням розміром внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення передбачається надання послуги чергової повірки комерційного засобу обліку один раз на 4 роки окремо кожному будинку.
  4. Визначити, що встановленим цим рішенням розміром внесків за заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення передбачається надання послуги по заміні комерційного засобу обліку у разі виходу його з ладу один раз на 5 років окремо кожному будинку.
  5. Рішення набирає чинності через 15 днів після опублікування його в засобах масової інформації.
  6. Опублікувати дане рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційній сторінці Світловодської міської ради в мережі Internet.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. Балюк.

Міський голова                                                                                                       В. Козярчук

ДОДАТКИ