ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

«Про затвердження конкурсної документації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ»

Виконавець проекту: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради

Рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 22 лютого 2019 року № 109 «Про визначення та затвердження об’єктів конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку міста Світловодська» (зі змінами) затверджено перелік будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та визначено 9 об’єктів конкурсу. Однак, на час затвердження конкурсної документації співвласники багатоквартирних будинків: №3 по вулиці Грушевського, №2 по бульвару Дніпровському та №22 по вулиці 8 Березня, прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, тому виникла необхідність у виключені цих будинків з об’єктів конкурсу.
З метою призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ, у житлових будинках, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення співвласниками про форму управління багатоквартирним будинком, відповідно пункту 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150, Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27 липня 2018 року №190, керуючись підпунктом 1, пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною першою статті 52, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 40 Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 22 лютого 2019 року № 109 «Про визначення та затвердження об’єктів конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку міста Світловодська», виключивши з переліку будинків та відповідно з об’єктів конкурсу №1 та №2 багатоквартирні будинки за адресою:
-вулиця Грушевського №3;
-бульвар Дніпровський №2;
-вулиця 8 Березня №22.

2. Затвердити Конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ (надалі - Конкурсна документація), що додається.
3. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ за визначеними об’єктами.
4. Конкурс провести на умовах і в терміни, визначені Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150.
5. Загальному відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради протягом одного робочого дня з моменту набрання рішенням чинності розмістити на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення конкурсу, яке повинно містити інформацію, передбачену підпунктами1,2,7,8,12,13 пункту 3 II розділу Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації, розмір плати за участь у конкурсі, та забезпечити публікацію інформаційного повідомлення про проведення конкурсу в місцевому друкованому засобі масової інформації.
6. Установити, у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, дане рішення на такі будинки не розповсюджується.
7. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради.
8. Організацію виконання цього рішення та проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирного житлового фонду міста Світловодськ покласти на Конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ.
9. Контроль та відповідальність за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Балюк О.В.

Міський голова Козярчук В.В.

Повний текст з додатками