Новини
Світловодська

Групи взаємодопомоги: разом – міцніше!

ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проєкт «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.

Мета проєкту - посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях.

В рамках проєкту «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!»:

  • Буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим.
  • Жінки приймуть участь у дводенному семінарі у м. Київ з тематики допомоги «рівний - рівному», методик захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування.
  • За результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп.
  • Сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.

Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок з зазначених категорій, сприятиме покращанню зв’язків в середині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішення проблемних питань та захисті прав як одна одної так і вразливих груп населення загалом.

Реєстрація на участь у проєкті за посиланням: https://cutt.lv/td0VQbO або за телефоном 066-726-53-77 Наталя

З повагою, Голова правління ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Музика Н.О.