Міський голова
Розпорядження

№134 “Про скликання вісімдесят другої сесії міської ради сьомого скликання”

  Відповідно до ст. 42, ч.6 ст. 46, ст. 50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5, ст. 14 Регламенту міської ради, 

 1. Скликати вісімдесят другу сесію міської ради сьомого скликання та провести пленарне засідання 18 лютого  2020 року о 10:00 годині у сесійній залі адмінбудинку.
 1. Винести на розгляд вісімдесят другої сесії  міської ради наступні питання:
  • Фінансові питання.
  • Питання комунальної власності та місцевого господарства.
  • Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.
  • Організаційні питання.
 2. Керівникам управлінь, завідувачам відділів до 29.01.2020 року подати до апарату міської ради проекти рішень з питань, що виносяться на розгляд 82-ї сесії міської ради.
 3. Відповідальність за зміст, правильну підготовку та оформлення проектів рішень міської ради покладається на керівників структурних підрозділів міськвиконкому.
 1. Відповідальність за зміст документів, які візуються кількома особами, несуть однаковою мірою всі ці особи.
 1. Апарату міської ради організувати з 10.02.2019р. по 14.02.2020р. проведення засідань постійних комісій міської ради щодо обговорення проектів рішень з питань, що виносяться на розгляд 82-ї сесії міської ради.
 1. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, завідувачам відділів виконавчих органів ради взяти участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії міської ради.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                                   Ю.Сапянов