Новини
Світловодська

Міська влада обличчям до людей

Сьогодні, 30 вересня, відповідно до звернення голови Ревівського квартального комітету, відбулась мирна акція протесту в Заводському мікрорайоні міста біля зупинки «Дружба» по вулиці Миру.

Основні вимоги протестувальників до міської влади – особисто до депутатів – виділення коштів на капітальний ремонт доріг маршруту № 23 по вулицям: Робітнича, Заводська, Автозаводська та Новогеоргіївської.

Заради спілкування та роз’яснення ситуації, що склалась в міській раді, на зустріч із жителями Заводського мікрорайону, особисто приїхав міський голова Валентин Козярчук та заступник міського голови Ірина Щербина.

В процесі активного спілкування з громадою, міський голова Валентин Козярчук та заступник міського голови Ірина Щербина, відповідали на зручні та не дуже зручні запитання жителів мікрорайону.

Жителі Ревівського масиву Заводського мікрорайону наголосили, що якщо їх не почують депутати і не проголосують на найближчій сесії міської ради за виділення коштів на ремонт доріг, то вони будуть вимушені провести наступну акцію протесту в робочий день.

В свою чергу, міський голова Валентин Козярчук запевнив, що докладе максиму зусиль аби жителі міста та мікрорайону зокрема, жили в гарному, розвинутому, квітучому місті.