Новини
Світловодська

Місто Світловодськ займає 1-ше місце, по показникам фінансово-економічного зростання, серед 25-ти міст та районів обласного призначення

Місто Світловодськ займає 1-ше місце, по показникам фінансово-економічного зростання, серед 25-ти міст та районів обласного призначення. В порівнянні з минулим 2018 роком, рейтинги тільки зросли – це показник цілеспрямованої роботи команди Валентина Козярчука. Наразі в бюджеті міста є кошти, але для їх використання, потрібна активна участь у голосуванні переважної частини депутатського корпусу. Сьогодні місто потребує термінових вирішень питань, таких як: забезпечення інсулінами,  забезпечення харчуванням хворим на фенілкетанурію та муковісцидоз, придбання програмного забезпечення на видання безкоштовних електронних рецептів, виділення більше 20 мільйонів на поточний ремонт доріг (за 2 попередні роки відремонтовано доріг на 10 мільйонів гривень), 1.5 мільйони на ремонт міждворових проїздів, 1 мільйон на ремонт тротуарів та ін..

В планах Світловодського міського голови Валентина Козярчука втілити в життя співфінансування ОСББ по програмі «Теплий кредит»; повна реконструкція фонтанів на Бульварному узвозі та біля Світловодського Міського Палацу Культури, а також збільшення кількості безкоштовних послуг в медичній галузі.

Місто Світловодськ потребує, аби депутати Світловодської міської ради взяли участь в голосуванні, та вирішили надважливі для міста питання.