Новини
Світловодська

Мітинг присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся у Світловодську

20 лютого, біля банерів «Герої Небесної Сотні», зібралися представники міської влади, духовенства, учасники Революції гідності та громадськість міста, щоб вшанувати пам'ять Небесної сотні, Майдану, пам'ять загиблих під час Революції гідності.

Революція  гідності – це національно-патріотичні протестні акції в Україні, передусім проти корупції, соціальної нерівності, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку Європейського вектора зовнішньої політики в Україні.

Нова незалежна нація народилася саме тоді, коли у неї з'явилися свої захисники, що за надвисоку ціну виграли битву на Майдані за нас, за нашу спільну державу, за майбутнє наших дітей. За кожну родину, що втратила близьких, де є поранені та скалічені. За кожну сироту, яка залишилася без батька...

Кількість загиблих протягом трьох місяців протистоянь на Майдані сягає більше сотні.

Присутні згадали загиблих хвилиною мовчання, покладанням квітів та свічок жалоби  до світлин Героїв  21 століття.

На завершення заходу, представник православної церкви України імені Андрія Первозваного - отець Степан, відправив молебень за загиблими.