Оголошення
Світловодська

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Світловодської міської ради за місцем проживання

Відповідно до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470.
Станом на 20.02.2019 року лише 58% осіб підтвердили право перебування на квартирному обліку, на засіданні громадської комісії з житлових питань (протокол засідання від 21.02.2019 року №2) було вирішено продовжити термін перереєстрації громадян, які потребують поліпшення житлових умов до 15 квітня 2019 року.
Додатково повідомляємо, що відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР (зі змінами та доповненнями) жилі приміщення надаються тільки громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Для занесення до Реєстру якісної та в повному обсязі інформації, громадянам, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, необхідно подати до відділу з питань житла та ОСББ виконавчого комітету міської ради комплект необхідних документів.
Зважаючи на викладене, згідно з рішенням громадської комісії з житлових питань, на розгляд виконкому буде винесено питання про зняття громадяни, які не пройдуть перереєстрацію до 15.04.2019 року з квартирного обліку.

Виконавчий комітет Світловодської міської ради