Оголошення
Світловодська

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «Кращий роботодавець року»

У 2020 році по м.Світловодську розпочато проведення конкурсу “Кращий роботодавець року”, учасниками якого стануть великі, середні та малі підприємства, установи, організації усіх форм власності та господарювання.

Конкурс на звання “Кращий роботодавець року” проводиться на засадах соціального партнерства з метою заохочення роботодавців до збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції та зменшення напруженості на ринку праці.

Серед основних критеріїв визначення переможців конкурсу такі, як:

- виробництво конкурентоспроможної продукції;

- створення нових робочих місць;

- своєчасність виплати заробітної плати та відсутність застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення;

- належний стан охорони праці;

- працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту, зокрема учасників АТО;

- участь в організації та проведенні оплачуваних громадських робіт;

- відсутність страйків тощо.

Шановні роботодавці! Запрошуємо взяти участь в конкурсі «Кращий роботодавець року». Адже налагодження взаємодії між соціальними партнерами дозволить консолідувати спільні зусилля на вирішенні соціально економічних проблем регіону, стабілізувати роботу підприємств, установ, організацій усіх форм власності та господарювання.

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями серед суб’єктів господарювання з середньообліковою чисельністю працівників:

до 20 осіб;

від 21 до 100 осіб;

від 101 до 500 осіб;

від 501 до 1000 осіб.

Переможці конкурсу нагороджуються спеціальними дипломами та відзнаками.

Управління соціального захисту населення