Оголошення
Світловодська

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі»

Виконавчий комітет Світловодської міської ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Світловодської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».          

Регуляторний акт розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03р. № 1160-ІV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04р. № 308 «Про автомобільний транспорт в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ціни та ціноутворення», Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» та Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» та звернення перевізників  щодо підвищення  тарифу на перевезення пасажирів  в міському пасажирському автотранспорті, що працює в режимі маршрутного таксі. Проект  визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі». 

Метою цього регуляторного акта є: забезпечення економічно обґрунтованого рівня тарифів, що дасть можливість перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради в мережі Інтернет: http://svmisto.com.ua та в газеті «Світловодськ-Інформ». 

Базове відстеження буде здійснено до дня набрання чинності регуляторного акту, повторне відстеження буде проведено через рік після прийняття регуляторного акту, періодичне відстеження буде проведено через три роки починаючи з дня виконання заходів повторного відстеження.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту Світловодської міської ради приймаються в письмовому або в електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його публікації на адресу управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Героїв України,14 каб 22,24 та за телефонами  24232, 73619

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста М.Дмитренко