Оголошення
Світловодська

Створи прийомну сім’ю

           Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.
           Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна дитина залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це повинна уособлювати родина, якої у крихітки тепер немає…
           У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. На жаль, останнім часом, збільшується кількість, так званих, соціальних сиріт, дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, батьків яких позбавляють батьківських прав.
          Дитина, позбавлена батьківського піклування - це дитина, яка залишилася без піклування батьків у зв’язку з позбавленням їх батьківських прав, адитина-сирота – це дитина, в якої померли чи загинули батьки.
          В м. Світловодську функціонують 5 прийомних сімей та 2 дитячі будинки сімейного типу, де виховуються 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
          Прийомна сім’я – це сім’я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.
          Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
          Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу Вам необхідно подати заяву та необхідні документи до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, каб. 32і дитина стане членом Вашої родини.

Світловодський ЦСССДМ