Оголошення
Світловодська

Світловодське управління по експлуатації газового господарства доводить до вашого відома, що в зв’язку з проведенням газозварювальних робіт 12.02.2020 р. буде припинено газопостачання будинку №52 по вул. Героїв України

Відновлення газопостачання буде виконуватися 12.02.2020 р. після газозварювальних робіт, перевірки системи газопостачання кожної квартири на відповідність робочому проекту, ПБСГ, ДБН та підписання актів розмежування.

Світловодське УЕГГ просить вас оповістити мешканців будинку про відключення, а також сприяти доступу до газового обладнання під час відновлення газопостачання на підставі п. 5.10. ПБСГ: "Власники (балансоутримувачі та/або орендарі (наймачі) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні:

забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень будинків представникам газорозподільного підприємства дл проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість та за необхідності відключення газового обладнання."

Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз" Світловодське УЕГГ