Оголошення
Світловодська

Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. Головного спеціаліста відділу промисловості, транспорту та інвестицій та головного спеціаліста відділу приватизації, оренди майна та землі

 

            Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища економічна освіта  або вища освіта споріднених спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж державної служби за фахом або служби в органах місцевого самоврядування - не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах – не менше 3 років.

 

            При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 - заяву про участь в конкурсі ;

 - заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

 - фотокартку розміром 4 х 6 см;

 - копії засвідчених документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

 - копію документа, який посвідчує особу;

 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

            Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 2-й поверх,  каб. 25, (приміщення міськвиконкому).

            Документи приймаються до 22.03.2019 за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 2-й поверх, каб. 25, (приміщення міськвиконкому), тел. 7-28-74. 

Управління економіки ресурсів та розвитку міста