Оголошення
Світловодська

Відділ архітектури та містобудування інформує: БУДІВЕЛЬНА АМНІСТІЯ

Наказом Міністрества регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018р. № 158 затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і  споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

       Цей порядок розроблений на виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011року № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», встановлює процедуру проведення технічного обстеження та умови прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (далі – об’єкти), а саме:

Індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992року по 09 квітня 2015року.

        Для прийняття об’єкта в експлуатацію замовник подає до органу Державного архітектурно-будівельного контролю за місцем знаходження об’єкта заяву про прийняття в експлуатацію об’єкта до якої додаються:

  1. Один примірник заповненої декларації.
  2. Звіт (для індивідуальних житлових, садових, дачних будинків загальною площею 300 квадратних метрів і більше, а також господарських будівель і споруд загальною площею 100 квадратних метрів і більше)
  3. Засвідчені в установленому порядку копії:

- документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт.

- технічного паспорту, з відміткою БТІ про проведення технічного обстеження.

       До власників земельних ділянок, які подали документи про прийняття в експлуатацію обєктів, штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання документів, що  дають право на їх виконання, та за експлуатацію або використання обєктів будівництва, не прийнятих в експлуатацію, не застосовується.

       Для отримання консультації звертатись за адресою м. Світловодськ,  вул. Вадима Бойка, 2Б Державна архітектурно-будівельна інспекція, кабінет № 6.

Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Світловодської міської ради Батяшов С.О.