Оголошення
Світловодська

Виконавчий комітет Світловодської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 14 «Завод «Скло»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-завод «Скло»» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху, № 24 «КСРП ім. Петровського – завод «Скло»»в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху в м. Світловодську

Виконавчий  комітет  Світловодської  міської  ради  оголошує  конкурс з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування   № 14 «Завод «Скло»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-завод «Скло»» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху,  № 24  «КСРП ім. Петровського – завод «Скло»»в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху в м. Світловодську

Умови проведення конкурсу розроблені відповідно до вимог Закону України ”Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

Організатор перевезень – виконавчий комітет Світловодської міської ради.

Структура транспортних засобів, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу:

об’єкта кон-курсу

Номер та назва маршруту

Вимоги до автобусів щодо класу та пасажиромісткості

Кількість

автобусів

Режим руху

Норматив мінімальної кількості резерву автобусів

Довжина оборотного рейсу

1

№ 14

«Завод «Скло»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-завод «Скло»»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

3 – в робочі дні,

1 – у вихідні дні

маршрутне таксі

1

19

автобуси місткістю понад 22 пасажирів крім водія класу І

1

звичайний

1

2

№ 24

 «КСРП ім. Петровського – завод «Скло»»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

5 – в робочі дні,

3- у вихідні

маршрутне таксі

1

25

автобуси місткістю понад 22 пасажирів крім водія класу І

1

звичайний

1

Транспортні засоби, які залучаються для перевезення пасажирів на об’єктах конкурсу,  повинні бути не старше 10 років.

Перевізники протягом 6 місяців після підписання договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах - об’єктах конкурсу забезпечують встановлення в автобусах GPS-систем контролю.

Перевізники забезпечують на маршрутах № 14, № 24 в режимі маршрутного таксі щоденну роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. 

Перевезення  громадян, які користуються встановленими державою пільгами,  здійснюється  відповідно  до  норм  чинного  законодавства  України та  регламентується  окремим  договором  між  перевізником   і  управлінням  праці  та  соціального  захисту  населення   виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради.   

Перевізник забезпечує диспетчеризацію роботи маршруту та контроль за роботою рухомого складу та визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління.

Перевізник зобов’язаний виконувати перевезення пасажирів за затвердженими  графіками руху.

Виконання затверджених паспортом маршруту графіків руху з регулярністю не нижче 95%, ведення обліку виконаних рейсів на зворотній сторінці подорожнього листа.

Перевізник-претендент для участі у конкурсі подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника  із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

            Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

            Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

            Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Прийом  документів  здійснюється  управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста (режим роботи: з 8.00 до 17.00, обід з 12.15 до 13.00) в  к. № 24 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.  Кінцевий   строк прийняття документів для участі у конкурсі  – до  15-00  години  05 листопада  2018 року.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради.

 Організація забезпечення підготовки матеріалів та здійснення організаційно-технічних робіт для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників  на міських автобусних маршрутах загального користування м. Світловодська, відповідно до договору від 06 лютого 2016 року № 1-06/02/2016, покладається на Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського (кафедра Транспортні технології – Робочий орган).

Плата за участь у конкурсі з зазначенням дати проведення конкурсу та поміткою «За участь у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, що відбудеться  20 листопада 2018 року» вноситься перевізником-претендентом за реквізитами: р/р  37328002003260,  МФО 823016  Світловодське УДКСУ  Кіровоградської області, код  ЄДРПОУ 33860878,  Управління  економіки,  ресурсів та розвитку  міста по об’єктам конкурсу в розмірі:

  • № 1 (міський автобусний маршрут № 14) у розмірі 1764,72 грн.;
  • № 2 (міський автобусний маршрут № 24) у розмірі 1914,29 грн.

Конкурс  відбудеться 20 листопада 2018 року  о 10 годині в  кімнаті № 17 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради  за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.

         Більш докладну інформацію про об’єкти та  умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у к. № 24 адміністративного будинку міськвиконкому. Телефон   для  довідок: (05236) 7-36-19.»

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста М. Дмитренко