Оголошення
Світловодська

Виконавчий комітет Світловодської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 5 «Автостанція – вул. Золотарівська» в режимі маршрутного таксі, № 14 «Завод «Скло»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-завод «Скло»» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху, № 24 «КСРП ім. Петровського – завод «Скло»» в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху в м. Світловодську

Умови проведення конкурсу розроблені відповідно до вимог Закону України ”Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

Організатор перевезень – виконавчий комітет Світловодської міської ради.

Структура транспортних засобів, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу:

об’єкта кон-курсу

Номер та назва маршруту

Вимоги до автобусів щодо класу та пасажиромісткості

Кількість

автобусів

Режим руху

Норматив мінімальної кількості резерву автобусів

Довжина оборотного рейсу

1

№ 5 «Автостанція – вул. Золотарівська»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

3

маршрутне таксі

1

14 км

 

2

№ 14

«Завод «Скло»-вул. 8 Березня (маг. «Рагу»)-завод «Скло»»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

3 – в робочі дні,

1 – у вихідні дні

маршрутне таксі

1

19 км

автобуси місткістю понад 22 пасажирів крім водія класу І

1

звичайний

1

 

3

№ 24

 «КСРП ім. Петровського – завод «Скло»»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

3 – в робочі дні,

2- у вихідні

маршрутне таксі

1

25 км

автобуси місткістю понад 22 пасажирів крім водія класу І

1

звичайний

1

Транспортні засоби, які залучаються для перевезення пасажирів на об’єктах конкурсу,  повинні бути не старше 10 років.

Перевізники протягом 6 місяців після підписання договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах - об’єктах конкурсу забезпечують встановлення в автобусах GPS-систем контролю.

Перевізники забезпечують на маршрутах № 5, № 14, № 24 в режимі маршрутного таксі щоденну роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. 

Перевезення  громадян, які користуються встановленими державою пільгами,  здійснюється  відповідно  до  норм  чинного  законодавства  України та  регламентується  окремим  договором  між  перевізником   і  управлінням  праці  та  соціального  захисту  населення   виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради.   

Перевізник забезпечує диспетчеризацію роботи маршруту та контроль за роботою рухомого складу та визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління.

Перевізник зобов’язаний виконувати перевезення пасажирів за затвердженими  графіками руху.

Виконання затверджених паспортом маршруту графіків руху з регулярністю не нижче 95%, ведення обліку виконаних рейсів на зворотній сторінці подорожнього листа.

Перевізник-претендент для участі у конкурсі подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника  із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

            Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

            Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

            Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

            Прийом  документів  здійснюється  управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста (режим роботи: з 8.00 до 17.00, обід з 12.15 до 13.00) в  к. № 24 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.  Кінцевий   строк прийняття документів для участі у конкурсі  – до  15-00  години  05 червня  2019 року.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Плата за участь у конкурсі в розмірі 657,80 грн. за кожний з  об’єктів конкурсу   вноситься перевізником-претендентом з зазначенням дати проведення конкурсу та поміткою «За участь у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, що відбудеться  21 червня 2019 року» за реквізитами:  р/р  37328002003260,  МФО 823016  Світловодське управління  державного  казначейства  ГУДКУ  в Кіровоградській обл., код  ЄДРПОУ 33860878  Управління  економіки,  ресурсів та розвитку  міста.

Конкурс  відбудеться 21 червня 2019 року  о 10 годині в  кімнаті № 17 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради  за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.

         Більш докладну інформацію про об’єкти та  умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у к. № 24 адміністративного будинку міськвиконкому. Телефон   для  довідок: (05236) 7-36-19.»

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста М. Дмитренко