Оголошення
Світловодська

Виконавчий комітет Світловодської міської ради пропонує суб’єктам підприємництва прийняти участь у тимчасовому здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №24 “КСРП ім. Петровського – завод “СКЛО” в режимі руху, №5 “Автостанція – вул. Золотарівська” в режимі маршрутного таксі, №14 “Завод “СКЛО” – вул. 8 Березня (маг. “Рагу”) – завод “СКЛО” в режимі маршрутного таксі та звичайного руху.

    Виконавчий комітет Світловодської міської ради пропонує суб'єктам підприємництва прийняти участь у тимчасовому здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №24 "КСРП ім. Петровського - завод "СКЛО" в режимі руху, №5 "Автостанція - вул. Золотарівська" в режимі маршрутного таксі, №14 "Завод "СКЛО" - вул. 8 Березня (маг. "Рагу") - завод "СКЛО" в режимі маршрутного таксі та звичайного руху.

   Звертатися за інформацією та надавати пропозиції за адресою: управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради, вул. Героїв України, 14 II поверх, кімната 24, тел: 73619.

 

Управління економіки ресурсів та розвитку міста