Новини
Світловодська

Оргкомітет: про святковий серпень

Сьогодні восьмого серпня, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, провела засідання організаційного комітету з питань проведення святкових заходів, присвячених відзначенню Дню Державного Прапора України, Дню Незалежності України, а також проведення фестивалю патріотичної та авторської пісні «Дорога до миру». В засіданні взяли участь представники та начальники управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету Світловодської міської ради, представники військкомату, представники ГО «Спілка учасників АТО» та Світловодського міськрайонного клубу воїнів-інтернаціоналістів «Перевал» Української спілки ветеранів Афганістану та представники Світловодського ВП ГУНП у Кіровоградській області.

В рамках засідання організаційного комітету були обговорені питання, стосовно проведення та відзначення фестивалю та державних свят у місті Світловодську.

Докладну інформацію про тематичні заходи чекайте згодом на офіційному сайті Світловодської міської ради: http://svitlorada.gov.ua/

Юлія Абрамкіна