Новини
Світловодська

Оточуйте себе прекрасним, і світ обов`язково зміниться на краще!

Музика – надзвичайно емоційний та хвилюючий вид мистецтва. Її мова зрозуміла кожному. На землі немає жодної людини, яка б залишилась байдужою до її звучання, вона супроводжує наше життя усюди і повсякденно.

1 жовтня в усьому світі відзначається міжнародний День музики. Свято, яке об`єднує всіх, хто любить цей прекрасний вид мистецтва і присвятив їй своє життя, тих, хто створює музику і дарує її людям, хто виховує юних музикантів або просто слухає, отримуючи велику насолоду від її звучання.

Щороку до цієї події долучаються і юні музиканти та викладачі школи мистецтв, даруючи свої виступи слухачам, які  стали вже постійними  відвідувачами концертних заходів нашої школи та тим, хто вперше завітав до нас в гості. Концертну програму  складали яскраві твори класичної та сучасної музики. Солісти, ансамблі різного складу, інструментальна та вокальна музика – всі номери  викликали захоплення, супроводжувалися бурхливими оплесками та вигуками «Браво!».

     Приємно було чути в цей день слова привітання в адресу викладачів, учнів та батьків від начальника управління культури і туризму Надії  Клокар, начальника оргвідділу міськвиконкому Олексія Риченкова, який за дорученням міського голови вручив колективу Подяку за вагомий внесок в розвиток музичного мистецтва в місті. Свої щирі захоплення від виступів наших талановитих учнів висловила і депутат Світловодської міської ради Оксана Гуцаленко.

Директор дитячої школи мистецтв Ірина Темнова