Новини
Світловодська

Переможця Громадського бюджету 2019 визначено!

22 травня 2019 року відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету.

На порядок денний винесено питання:

  1. Обробка та підрахунок результатів голосування за проекти Громадського бюджету м. Світловодська в бібліотеках міста.
  2. Обробка та підрахунок результатів голосування за проекти насайті.
  3. Узагальнені результати та визначення переможця.

Підрахунок голосів відбувався в депутатській кімнаті, де були присутні члени Координаційної ради: Михайло Касьянов, Надія Мальцева, Андрій Маліцький, Таїсія Гончаренко, Олександр Ода та Тетяна Козярчук.

Члени координаційної ради по черзі відкривали кожну скриньку відповідно до номеру пломби вказаної в акті прийому передачі скриньок на філії бібліотек міста та здійснювали підрахунок голосів за кожен з трьох проектів.

Результати голосування з кожної бібліотеки відразу фіксувалися в протоколі, а в кінці зафіксували загальну кількість голосів за кожен проект проголосованих в бібліотеках міста. Також до протоколу було внесено результати голосування з Інтернет ресурсу.

За результатами підрахунку голосів перемогу здобув проект «Спортивно-розважальний комплекс для дітей (в міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка)» з кількістю голосів – 289, автор - Яна Самохіна. Друге місце посів проект «Реконструкція парку «Новака» (Комсомольський парк) – 84 голоси та третє місце – «Розчищення і благоустрій паркової зони по вулиці Приморській від Вічного вогню до вулиці Єгорова» - 64 голоси. Всього у голосуванні за проекти прийняло участь 437 світловодців.

Згідно положення про Громадський бюджет у м. Світловодськ, розділу 5 «Голосування та підрахунок результатів» п 5.10 – організаційний відділ після підбиття підсумків голосування подає на засідання виконавчого комітету проект рішення для затвердження переможця та проведення робіт/ послуг з реалізації проекту.

Шановні світловодці, долучайтеся до участі в міській цільовій програмі Громадський бюджет 2020 року, яка розпочне свою роботу з 01 листопада 2019 року. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті svitlorada.gov.ua та в соціальній мережі Facebook у групі "Громадський бюджет міста Світловодська".

ПРОТОКОЛ

Організаційний відділ