Новини
Світловодська

Підписання Меморандумів про співпрацю між Програмою «U-LEAD з Європою» та виконавчим комітетом Світловодської міської ради Кіровоградської області

5 березня  2019 року у м. Києві відбулася урочиста подія для громади нашого міста – церемонія підписання Меморандумів про співпрацю між Програмою «U-LEAD з Європою» та виконавчим комітетом Світловодської міської ради Кіровоградської області.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Згідно технічних завдань та підписаного Меморандуму про співпрацю програма «U-LEAD з Європою» бере на себе зобов’язання надати нашому Центру надання адміністративних послуг 14 комплектів меблів, 11 комплектів комп’ютерної техніки, систему електронної черги, програмне запезпечення для ЦНАП «Вулик», дитячий куточок.

Ми раді створювати належні умови для мешканців нашого міста та району та бути причетними до покращення надання адміністративних послуг.