Новини
Світловодська

Про послаблення протиепідемічних заходів на території міста в період поширення коронавірусної хвороби COVID-19 з урахуванням результатів оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для послаблення

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

від «05 » червня 2020 року    № 10

м. Світловодськ

 Про послаблення протиепідемічних

 заходів на території міста

 в період поширення коронавірусної

 хвороби COVID-19 з урахуванням

 результатів оцінки епідемічної ситуації

 та наявності ознак для послаблення

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435) , протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.06.2020р.  № 24 та розпорядження керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня від 04.06.2020р. № 35 на території області запроваджується наступний етап послаблення протиепідемічних заходів, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації, наявності визначених ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

З метою запровадження на території міста з 05 червня 2020 року наступного етапу послаблення протиепідемічних заходів, виходячи з оцінки епідемічної ситуації та дотримання ознак для послаблення протиепідемічних заходів:

  1. 1. Дозволити з 05 червня 2020 року:

1) діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, а саме: дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно;

2) проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками
не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи
на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні;

3) особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

4) перевезення легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї.

  1. Дозволити з 05 червня 2020 року до 01 вересня 2020 року проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалення рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи.
  2. Дозволити з 10 червня 2020 року діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.
  3. Дозволити з 10 червня 2020 року діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
  4. Передбачити, що у разі невідповідності епідемічної ситуації в місті ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про скасування деяких протиепідемічних заходів, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в місті.
  5. Організаційному відділу (Риченков О.М.) через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали комунікації провести інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення щодо запровадження на території міста наступного етапу послаблення протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 435) та прийняттям відповідних заходів.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Юрій САПЯНОВ