Новини
Світловодська

Про вжиття протиепідемічних заходів на території міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 23

позачергового  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 серпня 2020 року м. Світловодськ 

Головує:  Сапянов Ю.О. во  голови комісії з питань ТЕБ та НС

Присутні члени комісії: Балюк О.В., Шаповал В.В.., Соловей Р.М.,  Котенко Ю.М., Берест О.О.,  , Дмитренко М.І., Максюта О.М. 

СЛУХАЛИ: I. Про вжиття протиепідемічних заходів на території міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Доповідає:

Соловей Р.М. , начальник відділу з питань НС та ЦЗН

Згідно рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 31.07.2020 р. , протокол №36, відповідно до  інформації головного державного санітарного лікаря області, виходячи з епiдемiчноi ситуацii на території областi та у зв’язку з відсутністю ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я, визначено Кіровоградську область, як таку, що не відноситься до регіонів із значним поширенням COVID-19, де запроваджується посилення протиепідемічних заходів.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2") за результатами оцінки епідемічних показників та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запроваджено  на території області "зелений" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовано протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня.

Після обговорення питання вирішили,

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію взяти до відома.

Керівникам підприємств, установ та організацій

  1. Здійснювати контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641) на території міста Світловодська та смт Власівки та забезпечити виконання протиепідемічних заходів, передбачених "зеленим" рівнем епідемічної небезпеки.

Термін виконання  - на період дії карантину

  1. На території міста Світловодська та смт Власівки у період встановлення "зеленого" рівня епідемічної небезпеки забороняється:

перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Термін виконання  - на період дії карантину

  1. На території міста Світловодська та смт Власівки дозволяється:

 проведення спортивних заходів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників;

робота дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до вимог Державних санітарних правил і норм "Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів" ДСанПін 5.5.5.23-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26 квітня 1999 року № 23, Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом МОЗ України від 19 червня 1996 року № 172 та з урахуванням  Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у  дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 43.

Термін виконання  - з 01 серпня 2020 року

Управлінню освіти (Френкель Г.Ю.)

  1. До початку навчального року організувати здійснення діяльності закладів освіти з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 42, особливу увагу звернути вирішенню питань забезпечення працівників закладів освіти та здобувачів освіти засобами індивідуального захисту, організації харчування дітей та організації освітнього процесу.

Термін виконання  - на період дії карантину 

Світловодському управління ДППС (Кривошея Т.А.)

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

КНП «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.)

Світловодському лабораторному відділенню (Могильна О.О.)

Організаційному відділу ( Риченков О.М.)

  1. Продовжити проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальної мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання населенням протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін виконання  - на період дії карантину 

  1. Контроль за виконанням п.п. 2-4 рішення покласти першого заступника голови комісії з питань ТЕБ та НС Балюк О.В., п.п. 5,6 – на заступника міського голови Щербину І.В..

Рішення прийнято одноголосно.

Во голови  комісії з питань ТЕБ та НС Юрій САПЯНОВ

Заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Руслан СОЛОВЕЙ

Відділ з питань НС та ЦЗН