Міська рада
Проекти рішень

22 січня 2019

Про внесення змін до Регламенту Світловодської міської ради сьомого скликання

22 січня 2019

«Про приєднання міста Світловодськ до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад»

22 січня 2019

Про присвоєння імені та зміну назви Світловодського міського Палацу культури

22 січня 2019

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Приморська, 70-б

22 січня 2019

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

22 січня 2019

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

22 січня 2019

Про припинення права постійного користування земельними ділянками по вул. Городоцька,93 та вул. Городоцька, 77, м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром»

22 січня 2019

Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Попович Т.В. для будівництва індивідуального гаражу

22 січня 2019

Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцька (Єгорова),93, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром»

22 січня 2019

Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м.Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград»