Міська рада
Проекти рішень

20 листопада 2018

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Пахнюк В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства

20 листопада 2018

Про внесення змін до п.1 рішення Світловодської міської ради від 25.09.2018 №1396 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Комарова, 109, м.Світловодськ, ТОВ ТВФ «Профі»»

20 листопада 2018

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

20 листопада 2018

Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м.СвітловодськТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції)

20 листопада 2018

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,34, м.Світловодськ, ФОП Кузьміну Є.І.

20 листопада 2018

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. М.Грушевського, 12, м.Світловодськ, ФОП Бойчук С.В.

20 листопада 2018

Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: провулок Залізничний, 8, м.Світловодськ, ПП «СВ Дніпрова хвиля»

20 листопада 2018

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Макаренка, 7-р, м.Світловодськ, ФОП Бершадському В.М.

20 листопада 2018

Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 106, м.Світловодськ, ФОП Курятнику А.М.

20 листопада 2018

Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Російської Федерації Вереді П.А., Вереді А.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)