Новини
Світловодська

ро звітність приватних агентств зайнятості

Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688 (набрав чинності 23.07.2019), затверджено форму звітності приватних агентств зайнятості № 1-ПА та порядок її подання.

Форма звітності є щоквартальною і має подаватись до державної служби зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного періоду (за III квартал 2019 року – не пізніше 15 жовтня). За наявності у приватних агентств зайнятості філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, звітність подається агентством за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів (подається один звіт).

Звіт розрахований на три види агентств – ті, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні; агентства, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (ліцензовані приватні агентства зайнятості); агентства трудового лізингу.

Форму звітності можливо отримати у Світловодській міськрайонній філії обласного центру зайнятості. Інформація з питань її подання розміщується на сторінці “Кіровоградський обласний центр зайнятості” у соціальній мережі Facebook, консультації можливо отримати у обласному центрі зайнятості за телефоном (0522)24-64-18.  

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського ОЦЗ