Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №62 від 22 січня 2019

 ПРОЕКТ

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

шістдесят другої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

22  січня  2019 року                                                                                                                

10.00 сесійна зала адмінбудинку 

  1. Депутатські запити. 
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та соціального захисту. 

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».

2.2. Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодська на 2019-2020 роки.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.3. Про затвердження програми економічного і соціально розвитку міста Світловодська на 2019 рік.

Доповідає: Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

2.4. Про затвердження комплексної програми «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги».

  1. Фінансові питання. 

     Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік.

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та медицини. 

Доповідає: Котенко Юрій Миколайович – головний лікар Світловодської ЦРЛ.

4.1.Про повернення та списання з балансу Світловодської ЦРЛ засобів (медичного обладнання та інвентарю) Власівській територіальній громаді.

4.2. Про списання з балансу Світловодської ЦРЛ основних засобів.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.3. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік.

4.4. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

4.5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Світловодська на 2019 рік.

4.6. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської ради на 2019 рік.

4.7. Про встановлення на території Світловодської міської ради ставок єдиного податку на 2019 рік.

4.8. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013.р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Криворучку А.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Полтавцю В.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Іванішину М.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шеховцовій В.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гороховій Н.У. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянці України Ткаченко О.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Давидовій Л.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Семьоничевій О.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рижиковій Л.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Мусенко Г.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Авраменко М.Г., Авраменку В.Ю. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України Кудрявцевій О.Г., Кудрявцеву Ю.М., Кудрявцеву Д.Ю., Кудрявцевій О.Ю., Кудрявцевій В.Ю. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування будівель навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 66.

5.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Гагаріна,20.

5.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Городоцька, 23.

5.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Обсерваторна, 8.

5.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Мірошніченко Л.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

5.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гайдук М.М. для ведення особистого селянського господарства.

5.19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Ільченко С.В. для ведення садівництва.

5.20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 2-д, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. 8-го Березня, 27-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. 8-го Березня, 22-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вишнева, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Воронівська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: пров. Вітрівського, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 3-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Городоцька, 32-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: бульвар Дніпровський, 7-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Захисників України, 3-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. М. Кисильова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Комарова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Конька, 27-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Космонавтів, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Матросова, 32-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Миру, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Миру, біля будинку 95, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Нахімова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Незалежності, 189-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Нова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Новогеоргіївська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Михайла Остроградського, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Покровська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Робітнича, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Січових Стрільців, 100-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Тимірязєва, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Тясьминська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Чаплищанська, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.49. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ ТОВ «Техно Девелопмент Ситем».

5.50. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: бульвар Молодіжний, 1-б, м. Світловодськ ФОП Іоненко О.В.

5.51. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького, 34, м. Світловодськ ТОВ «Істрейт».

5.52. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Михайла Грушевського, 6 м. Світловодськ ФОП Рижикову В.М.

5.53. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт».

5.54. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Комарова, 107, м. Світловодськ, ФОП Лазаревич М.Ф.

5.55. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 31-г, м. Світловодськ, ФОП Самофал Н.Б.

5.56. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Вільна,6, м. Світловодськ, релігійній організації «Кіровоградська місцева релігійна громада «Свідки Єгови».

5.57. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Обсерваторна, 1 , м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.58. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.59. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцька (Єгорова), 93, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.60. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Попович Т.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.61. Про припинення права постійного користування земельними ділянками по вул. Городоцька, 93 та вул. Городоцька, 77, м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром».

5.62. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

5.63. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

5.64. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Приморська, 70-б.

  1. Організаційні питання. 

Доповідає:  Козярчук Валентин Валентинович – міський голова.

6.1. Про присвоєння імені та зміну назви Світловодського міського Палацу культури.

Доповідає:  Сапянов Юрій Олександрович – секретар міської ради.

6.2. Про план роботи Світловодської міської ради на 2019 рік.

Доповідає: Мальцева Надія Олексіївна – депутат міської ради.

6.3. Про приєднання міста Світловодськ до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Доповідає: Чаричанський Ярослав Вікторович – депутат міської ради.

6.4. Про внесення змін до Регламенту Світловодської міської ради сьомого скликання.

  1. Різне.