Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №65 від 23 квітня 2019

 ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

шістдесят п’ятої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

23  квітня  2019 року  10.00                                                         

сесійна зала адмінбудинку

  1. Депутатські запити.
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.1. Про затвердження Програми економічного і соціально розвитку міста Світловодська на 2019 рік.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».

  1. Фінансові питання.

     Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів).

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів смт. Власівка).

3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

3.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради).

3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів фінансовому управлінню Світловодської міської ради).

3.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

3.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор міста.

4.1. Про затвердження детального плану території для забудови в Скіфському мікрорайоні у м. Світловодську площею 20.4 га.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин. 

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Трусовій Н.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Погрібному М.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Якушевій К.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Повзуну В.І., Повзун С.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Яцині Т.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Бриженюк К.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку буде поширюватись право строкового земельного сервітуту за адресою: вул. Макаренка, 7-с, м. Світловодськ, гр. Гулій Л.О.

5.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради для розміщення та експлуатації телекомунікаційної щогли за адресою: м. Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Озерна.

5.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з метою експлуатації та обслуговування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, за адресою: вул. Героїв України, 55, м. Світловодськ.

5.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради з метою експлуатації та обслуговування спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, за адресою: вул. Приморська, 70-а, м. Світловодськ.

5.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Богомазюку М.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.12. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ ТОВ «Техно Девелопмент Систем».

5.13. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 98, ТОВ «ІБК «Панорама».

5.14. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. М. Грушевського, 12, м. Світловодськ, ФОП Бойчук С.В.

5.15. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 27, м. Світловодськ, гр. Лактіонову О.М.

5.16. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 9, м. Світловодськ, ФОП Цьомі Н.О.

5.17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Конька, 16, м. Світловодськ, громадянину Глущенку Р.М.

5.18. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: на розі вулиць Героїв України – Ювілейна, ТОВ «Фітерікс».

5.19. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 106, м. Світловодськ, ФОП Курятнику А.М.

5.20. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 22.04.2014 №1093 «Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Комсомольській, 27-а гр. Дзюник О.І.».

5.21. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 27-а, м. Світловодськ, ФОП Дзюник О.І.

5.22. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Обсерваторна, 1 , м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.23. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.24. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцька, 93, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.25. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.26. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцькій, 77, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.27. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Кравчині Н.Ф. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.28. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою по вул. Лісозаводській, 1т, м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром».

5.29. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

5.30. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

  1. Організаційні питання. 

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

6.1. Про Центр надання адміністративних послуг як постійно діючий робочий орган апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

6.2. Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області у новій редакції.

6.3. Про затвердження положення про «Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області» у новій редакції.

6.4. Про затвердження положення про відділ з організації надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області.

6.5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області.

6.6. Про затвердження порядку надання дозволу для реєстрації місця проживання у житлових приміщеннях комунальної власності громади м. Світловодська Кіровоградської області членів сім’ї наймача або інших осіб.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

6.7. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 26.10.2018 №1504 «Про затвердження плану діяльності Світловодської міської ради з підготовки та перегляду проектів регуляторних актів на 2019 рік».

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

6.8. Про внесення змін до рішення міської ради від 08.09.2015 року №1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» в частині штатного розпису управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

6.9. Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Возний Олександр Олександрович – начальник загального відділу.

6.10. Про затвердження Положення про інформаційну систему «Реєстр територіальної громади міста Світловодська».

Доповідає: Мальцева Надія Олексіївна – депутат міської ради.

6.11. Про приєднання міста Світловодськ до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Доповідає: Тетяниченко Віталій Анатолійович – депутат міської ради, Кучугурний Анатолій Леонідович – депутат міської ради.

6.12. Про дострокове припинення повноважень Світловодського міського голови Козярчука В.В.

  1. Різне.