Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №66 від 21 травня 2019

ПРОЕКТ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

шістдесят шостої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 21  травня  2019 року 10.00   

сесійна зала адмінбудинку

 

  1. Депутатські запити.
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та соціального захисту.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

2.1. Про внесення змін до рішення сесії від 18 грудня 2018 року №1415 «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів міста на 2019-2020 роки».

  1. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про звіт про виконання бюджету міста Світловодськ за І квартал 2019 року.

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів).

3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів смт. Власівка).

3.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради).

3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів фінансовому управлінню Світловодської міської ради).

3.7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

3.10. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.11. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22 січня 2019 року №1512 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про встановлення транспортного податку на 2020 рік.

4.2. Про встановлення ставок туристичного збору на 2020 рік.

4.3. Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік.

4.4. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

4.5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

4.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Білевич С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Жиленко Н.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Повзуну В.І., Повзун С.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку буде поширюватись право строкового земельного сервітуту за адресою: вул. Макаренка, 7-с, м. Світловодськ, гр. Гулій Л.О.

5.5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, за адресою: вул. Комарова, 58, м. Світловодськ, громадянам Російської Федерації Вереді А.П., Вереді П.А.

5.6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Підгірна, 1 м. Світловодськ, Кіровоградському обласному центру зайнятості.

5.7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: пров. Нагірний, 3 м. Світловодськ, Кіровоградському обласному центру зайнятості.

5.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Сергійчуку В.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Токарю М.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Зубкову А.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.11. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Лісозаводська, 1т, м. Світловодськ ТОВ «ГЕРМЕС-ТРЕЙДІНГ».

5.12. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Бойка, 2-а, м. Світловодськ, ФОП Тіщенко А.М.

5.13. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Конька, 16, м. Світловодськ, громадянину Глущенку Р.М.

5.14. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Городоцька, 9, м. Світловодськ, ФОП Терещенко І.І.

5.15. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Макаренка, 7-н, м. Світловодськ, ФОП Ворончуку В.П.

5.16. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Робітнича, біля будинку №2, м. Світловодськ, обслуговуючому кооперативу «Ревівський».

5.17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 29-б, м. Світловодськ, ТОВ ТВФ «Профі».

5.18. Про внесення змін до договору та поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою вул. Героїв України, 72, гр. Брижатій О.В. та гр. Брижатому Т.В.

5.19. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Обсерваторна, 1 , м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.20. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.21. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Скібіцкій Г.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.22. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Казанцевій А.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.23. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Маєвській К.Д. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.24. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Батіг Р.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

  1. Організаційні питання.

Доповідає: Сапянов Юрій Олександрович – секретар міської ради.

6.1. Про нагородження Почесним знаком Світловодської міської ради «За заслуги перед Світловодщиною».

Доповідає: Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

6.2. Про затвердження Положення управління соціального захисту населення Світловодської міської ради.

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

6.3. Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Різне.