Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №67 від 25 червня 2019

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

шістдесят сьомої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

25  червня  2019 року 10.00 сесійна зала адмінбудинку

  1. Депутатські запити.
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та соціального захисту.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження Програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

2.2. Про внесення змін до рішення сесії від 18 грудня 2018 року №1415 «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів міста на 2019-2020 роки».

Доповідає: Плахотний Олександр Антонович – директор СМКП «ККП».

2.3. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг» на 2019 рік.

  1. Фінансові питання.

     Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (в частині міжбюджетних трансфертів).

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

3.3. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради).

3.4. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів фінансовому управлінню Світловодської міської ради).

3.5. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Світловодської міської ради).

3.8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради).

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, архітектури та медицини.

Доповідає: Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор міста.

4.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 18.06.2013 р. №808 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у м. Світловодську, їх архітипу, та схему прив’язки тимчасових споруд».

Доповідає: Котенко Юрій Миколайович – головний лікар ЦРЛ.

4.2. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.

Доповідає: Чаричанський Ярослав Вікторович – депутат міської ради.

4.3. Про надання згоди на безоплатне приймання майна до власності територіальної громади міста Світловодська та передачу на баланс Комунальному закладу «Світловодська центральна міська лікарня».

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

4.4. Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.5. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

4.6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

4.7. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська майна ВАТ «Світловодська нафтобаза».

4.8. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ляшенку В.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бєлікову І.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Личкатому В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Козярчуку В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Барбарикіній Т.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку буде поширюватись право строкового земельного сервітуту за адресою: вул. Макаренка, 7-с, м. Світловодськ, гр. Гулій Л.О.

5.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Мірошніченко Л.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

5.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кравчині Н.Ф. для ведення особистого селянського господарства.

5.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Корсуну Д.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

5.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Ліваді А.П. для будівництва індивідуального гаражу.

5.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Заводська, 3, м. Світловодськ, ТОВ «ПРОЛОГ БУДІНВЕСТ».

5.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Паркова, 11, м. Світловодськ, гр. Капші В.М.

5.13. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Хитрук О.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.14. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Чураковій Н.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.15. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Бойко І.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.16. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Барвінському В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.17. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Доценко Т.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.18. Про розірвання договору оренди земельної ділянки №891 від 12.12.2018 за адресою: вул. Віталія Кулікова, 11, м. Світловодськ, гр. Сіденко Л.В.

5.19. Про розірвання договору оренди земельної ділянки №706 від 29.11.2013 за адресою: провулок Нагірний, 3, м. Світловодськ, ТОВ «Статус».

5.20. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: провулок Нагірний, 3, м. Світловодськ гр. Дузенко В.І.

5.21. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 104, м. Світловодськ, гр. Резніковій І.В.

5.22. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Конька, 16, м. Світловодськ, громадянину Глущенку Р.М.

5.23. Про внесення змін до договору оренди та поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою вул. Героїв України, 72, громадянці Брижатій О.В. та громадянину Брижатому Т.В.

5.24. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

  1. Організаційні питання.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

6.1. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2018 рік.

Доповідає: Литвиненко Олена Юріївна – начальник ВВР.

6.2. Про затвердження Положення про відділ реєстрації місця проживання апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

6.3. Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає: Шаповал Анатолій Олексійович – депутат міської ради.

6.4. Про участь Громадської організації «З добром до людей» у реалізації Програми модернізації системи охорони майна та організації безпеки перебування людей в комунальних закладах м. Світловодська.

6.5. Про благоустрій ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Доповідає: Сапянов Юрій Олександрович – депутат міської ради.

6.6. Про визначення замовника робіт.

  1. Різне.