Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №69 від 23 липня 2019

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

шістдесят дев’ятої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 23  липня  2019 року 10.00 сесійна зала адмінбудинку

  1. Депутатські запити.
  1. Питання медицини та соціального захисту.

Доповідає: Омельченко Лідія Володимирівна  – в.о. головного лікаря ЦРЛ.

2.1. Про затвердження міської цільової програми «Доступна та якісна медицина на 2019-2021 роки».

Доповідає: Дронова Ірина Віталіївна – заступник начальника УСЗН.

2.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1026 «Про затвердження програми соціального захисту населення міста Світловодська на 2018-2020 роки, що фінансується з міського бюджету».

  1. Фінансові питання.

     Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна – начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21 травня 2019 року №1662 «Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню соціального захисту населення Світловодської міської ради).

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та медицини.

Доповідає: Омельченко Лідія Володимирівна  – в.о. головного лікаря ЦРЛ.

4.1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.2. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

4.3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

4.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013 р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

4.5. Про внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок на території м. Світловодськ.

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ліонову Є.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Синяговському В.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шишацькій Т.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Торжевському О.Г., Торжевській А.А., Торжевській Н.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Городоцька, 77д, м. Світловодськ, ФОП Рудичу Л.М.

5.6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Героїв України, 108 Б, м. Світловодськ, ТОВ фірма «Ескулап».

5.7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Світловодськ, ДП «НЕК» «УКРЕНЕРГО».

5.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Будченко Р.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

5.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кучугурному О.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Костирі І.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Клочко Г.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України Односуму В.Г., Удовиченко І.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.13. Про передачу у власність земельної ділянки громадянам України Чеховському Р.В., Марченко С.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.14. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна, 1, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.15. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.16. Про розірвання договору оренди земельної ділянки №706 від 29.11.2013 за адресою: провулок Нагірний, 3, м. Світловодськ, ТОВ «Статус».

5.17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 104, м. Світловодськ, гр. Резніковій І.В.

5.18. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Конька, 16, м. Світловодськ, громадянину Глущенку Р.М.

5.19. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 108а, м. Світловодськ, ФОП Марус Т.П.

5.20. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 108-в, м. Світловодськ, ФОП Шандор А.І.

  1. Організаційні питання.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

6.1. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2018 рік.

Доповідає: Шаповал Анатолій Олексійович – депутат міської ради.

6.2. Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради.

  1. Різне.