Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №87 від 21 липня 2020

ПРОЕКТ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

              вісімдесят сьомої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 

21  липня 2020 року                                                          сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

 

  1. Депутатські запити. 
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає:  Шаповал Володимир Вікторович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва.

2.1. Про реорганізацію комунальних підприємств.

2.2. Про впровадження інвестиційного проекту «Реконструкція системи теплопостачання зі встановленням модульної котельні з підвищенням енергоефективності», використанням ЕСКО механізму за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 110 КНП «Світловодська ЦРЛ» Світловодської міської ради.

2.3. Про впровадження інвестиційного проекту «Реконструкція системи теплопостачання зі встановленням модульної котельні з підвищенням енергоефективності», використанням ЕСКО механізму за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова, 16 КНП «Світловодська ЦРЛ» Світловодської міської ради.

2.4. Про затвердження програми «Про придбання сміттєвоза у лізинг для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення санітарної очистки м. Світловодськ на 2020 - 2025 роки».

Доповідає:  Самоляк Віктор Андрійович  – начальник УЖКГ

2.5. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року № 1845 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська  на 2020-2021 роки».

2.6. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 29 червня 2016 року № 333 «Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ  на 2016-2020 роки».

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна  – перший заступник міського голови.

2.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.04.2016 року №182 «Про затвердження Комплексної програми м. Світловодська Кіровоградської області протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки» (зі змінами).

2.8. Про внесення змін до рішення від 08.09.2015 №1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (зі змінами).

Доповідає:  Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

2.9. Про внесення змін до рішення №1789 від 04.10.2019 року «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету  Світловодської міської ради Кіровоградської області».

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу

2.10. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 16 лютого 2017 р. № 693 «Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради»

Доповідає: Соловей Руслан Миколайович – начальник відділу з питань НС та ЦЗН.

2.11. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24.11.2016 року № 566 «Про затвердження міської програми цивільного захисту м. Світловодська Кіровоградської області на 2017 – 2020 роки».

2.12. Про внесення змін до рішень Світловодської міської ради від 25.09.2018 року № 1362 «Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24.11.2016 року № 556 «Про затвердження міської програми цивільного захисту м. Світловодська Кіровоградської області на 2017 – 2020 роки» та від 19.11.2019 року № 1811 «Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 24.11.2016 року № 556 «Про затвердження міської програми цивільного захисту м. Світловодська Кіровоградської області на 2017 – 2020 роки».

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –  начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17 грудня 2019 року №1859 «Про бюджет міста Світловодськ на 2020 рік».

4. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Світловодська на 2021 рік.

4.2. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

4.3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

4.4. Про затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Світловодська».

5. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки та передачі в оренду земельних ділянок за адресами вул. Комарова, 58 та вул. Комарова, 58а, м. Світловодськ, громадянам Російської Федерації  Вереді А.П. та Вереді П.А.

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Писаренко В.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Соколу А.С., Сокол Л.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Смальченку В.І.,  Смальченко О.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Степанову С.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Павлову В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Лавріненку О.Ф. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Рябкову В.В. для ведення садівництва.

5.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Зубкову А.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 108-а, м. Світловодськ, ФОП Нудьзі В.В.

5.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ, ТОВ «Техно Девелопмент Систем».

5.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. 8-го Березня, 27-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Чаплищанська, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Воронівська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Павлова, 6-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: бульвар Дніпровський, 7-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Матросова, 32-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Покровська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 27-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 3-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Вітрівського, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 39-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 60-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Козацька, 10-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: бульвар Дніпровський, 10-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Чорноморівська, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Вадима Бойка, 4-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру, КТП-261, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Приморська, 62-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нахімова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Космонавтів, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 4-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Шевченко, 12-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5..38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Грушевского, 33-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Лісозаводська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, 113-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Шевченка, 18-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 53-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Приморська, 38-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 100-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Вадима Бойка, 2-з, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Робітнича, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Остроградського, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Паркова, 1-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

5.50. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Мартиновій Л.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.51. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Карпчуку Б.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Тітаренку О.І. для будівництва індивідуального гаражу.

5.53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Юрченку С.С. для будівництва індивідуального гаражу.

5.54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Супрун Р.С. для будівництва індивідуального гаражу.

5.55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

5.56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Давтян М.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

5.57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Шкареді Л.С. для будівництва індивідуального гаражу.

5.58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Січових Стрільців, 7-Б, м. Світловодськ, громадянці України Луцькій М.П.

5.59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Гульшиній О.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для ведення особистого селянського господарства.

5.60. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №73, м. Світловодськ, громадянам України Шумській С.О. та Шумському В.М.

5.61. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №73, м. Світловодськ, ТОВ «СВІТ».

5.62. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 94, м. Світловодськ, СП-ТОВ «Світловодськпобут».

5.63. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: на розі вулиць Героїв України – Ювілейна ТОВ «ФІТЕРІКС».

5.64. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №57, м. Світловодськ, громадянину України Шандору М.К.

5.65. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради № 1864 від 17.12.2019 року «Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 43, м. Світловодськ Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

5.66. Про відмову у передачі в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Городоцька, 93, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.67. Про відмову у передачі в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Городоцька, 77, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.68. Про відмову у передачі в постійне користування земельних ділянок за адресами: вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рєвєра Г.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пальоному О.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення за адресою: вул. Михайла Грушевського, 17-б, м. Світловодськ, громадянці Назаренко Н.В.

5.72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Тощеву А.Л. для будівництва індивідуального гаражу.

5.73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Степанцовій Л.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кириченко М.К. для будівництва індивідуального гаражу.

5.75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Прокопенко Л.М. для індивідуального садівництва.

5.76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Телеуці І.О. для індивідуального садівництва.

5.77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування за адресою: : вул. Паркова, 2-б, м. Світловодськ,  Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

5.78. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Одношевному О.А. для будівництва індивідуального гаражу.

5.79. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна, 1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5.80. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро- Кіровоград».

5.81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Удовиченку О.М. для індивідуального садівництва.

5.82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Максима Залізняка, 33-в, м. Світловодськ, громадянину України Степку В.А.

5.83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кришню О.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бабенку В.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Боровському А.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Остапа Вишні, 8-з, м. Світловодськ, громадянину України Чернюку М.В.

5.87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Маліцькому В.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Ковальову В.П. Ковальовій А.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мартинову Р.М. для будівництва індивідуального гаражу.

5.90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Неймету В.К. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрейченку О.Л. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Зеленському О.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Островському А.В. для індивідуального садівництва.

5.94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Стороженко О.В. для індивідуального садівництва.

5.95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Андрійчук Л.В. для індивідуального садівництва.

5.96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шпачинській М.М. для індивідуального садівництва.

5.97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рибалці З.Ф. для індивідуального садівництва.

5.98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Бережній М.А. для індивідуального садівництва.

5.99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Плахотіній Л.М. для індивідуального садівництва.

5.100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Колодяжній О.В. для індивідуального садівництва.

5.101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Філіпповському В.В. для індивідуального садівництва.

5.102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Рибалці В.І. для індивідуального садівництва.

5.103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку В.М. для індивідуального садівництва.

5.104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Квіташу В.В. для індивідуального садівництва.

5.105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шпачинському Д.О. для індивідуального садівництва.

5.106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Раві О.В. для індивідуального садівництва.

5.107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Растєгаєву А.С. для індивідуального садівництва.

5.108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку О.В. для індивідуального садівництва.

5.109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару В.Т. для індивідуального садівництва.

5.110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андронюку А.Д. для індивідуального садівництва.

5.111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Тягнію С.В. для індивідуального садівництва.

5.112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Євенкову Д.А. для індивідуального садівництва.

5.113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пономаренку С.Б. для індивідуального садівництва.

5.114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару М.С. для індивідуального садівництва.

5.115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Трєскіну В.Г. для індивідуального садівництва.

5.116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Новак Л.М. для індивідуального садівництва.

5.117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для індивідуального садівництва.

5.118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Арендаренко О.М. для індивідуального садівництва.

5.119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Коршенко Л.В. для індивідуального садівництва.

5.120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Климентьєвій Л.А. для індивідуального садівництва.

5.121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гуршал О.В. для індивідуального садівництва.

5.122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ємельянову В.В. для індивідуального садівництва.

5.123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Петрову М.В. для індивідуального садівництва.

5.124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шипіцину О.В. для індивідуального садівництва.

5.125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Климентьєву В.О. для індивідуального садівництва.

5.126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Дей О.Г. для індивідуального садівництва.

5.127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Іваненко Л.Г. для індивідуального садівництва.

5.128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Квіташ О.І. для індивідуального садівництва.

5.129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Малицькому С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бабанському В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шаповал Д.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Івановій О.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Веремчуку М.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Юшку В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Комишану Ф.М. для будівництва індивідуального гаражу.

6. Організаційні питання.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна – перший заступник міського голови.

6.1. Про встановлення чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування секретарю міської ради Сапянову Ю.О.

6.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.01.2016 № 92 «Про умови оплати праці секретаря міської ради».

7. Різне.