Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №88 від 25 серпня 2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

              вісімдесят восьмої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 25  серпня 2020 року                                                         сесійна зала

                                                  10:00                                                                            адмінбудинку

 1.Депутатські запити. 

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає:  Шаповал Володимир Вікторович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва.

2.1 Про реорганізацію комунальних підприємств.

2.2. Про затвердження програми «Про придбання сміттєвоза у лізинг для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення санітарної очистки м. Світловодськ на 2020 - 2025 роки».

2.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2020 року № 2017 «Про затвердження цільової програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Світловодського об’єднаного міського комісаріату на 2020 рік».

Доповідає:  Похілов Володимир Олексійович  – в. о. начальника УЖКГ.

2.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року № 1845 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська  на 2020-2021 роки».

2.5. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 29 червня 2016 року № 333 «Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ  на 2016-2020 роки».

2.6. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг» на 2020 рік.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в. о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.6. Про стан виконання «Програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська на 2019 рік».

2.7. Про внесення змін та доповнень до рішення Світловодської міської ради від 17 грудня 2019 року №1848 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська на 2020 рік».

2.8. Про врегулювання питання розподілу повноважень щодо передачі комунального майна в оренду територіальної громади м. Світловодськ.

Доповідає:  Маліцький Андрій Іванович – депутат Світловодської міської ради.

2.9. Про скасування рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №398 від 24.07.2020р. «Про погодження тарифів по наданню послуг та оренди торгових приміщень (площ), устаткування на торгівельних об’єктах, які надаються СМКП «Комбінат комунальних послуг».

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –  начальник фінансового управління

3.1. Про звіт про виконання бюджету міста Світловодськ за 6 місяців 2020 року».

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17 грудня 2019 року №1859 «Про бюджет міста Світловодськ на 2020 рік».

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в. о.  начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рєвєра Г.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пальоному О.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення за адресою: вул. Михайла Грушевського, 17-б, м. Світловодськ, громадянці Назаренко Н.В.

4.4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Тощеву А.Л. для будівництва індивідуального гаражу.

4.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Степанцовій Л.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кириченко М.К. для будівництва індивідуального гаражу.

4.7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Прокопенко Л.М. для індивідуального садівництва.

4.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Телеуці І.О. для індивідуального садівництва.

4.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування за адресою: : вул. Паркова, 2-б, м. Світловодськ,  Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

4.10. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Одношевному О.А. для будівництва індивідуального гаражу.

4.11. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна, 1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.12. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро- Кіровоград».

4.13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Удовиченку О.М. для індивідуального садівництва.

4.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Максима Залізняка, 33-в, м. Світловодськ, громадянину України Степку В.А.

4.15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кришню О.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бабенку В.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Боровському А.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Остапа Вишні, 8-з, м. Світловодськ, громадянину України Чернюку М.В.

4.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Маліцькому В.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Ковальову В.П. Ковальовій А.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мартинову Р.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Неймету В.К. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрейченку О.Л. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Зеленському О.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Островському А.В. для індивідуального садівництва.

4.26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Стороженко О.В. для індивідуального садівництва.

4.27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Андрійчук Л.В. для індивідуального садівництва.

4.28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шпачинській М.М. для індивідуального садівництва.

4.29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Рибалці З.Ф. для індивідуального садівництва.

4.30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Бережній М.А. для індивідуального садівництва.

4.31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Плахотіній Л.М. для індивідуального садівництва.

4.32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Колодяжній О.В. для індивідуального садівництва.

4.33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Філіпповському В.В. для індивідуального садівництва.

4.34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Рибалці В.І. для індивідуального садівництва.

4.35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку В.М. для індивідуального садівництва.

4.36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Квіташу В.В. для індивідуального садівництва.

4.37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шпачинському Д.О. для індивідуального садівництва.

4.38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Раві О.В. для індивідуального садівництва.

4.39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Растєгаєву А.С. для індивідуального садівництва.

4.40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андрійчуку О.В. для індивідуального садівництва.

4.41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару В.Т. для індивідуального садівництва.

4.42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Андронюку А.Д. для індивідуального садівництва.

4.43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Тягнію С.В. для індивідуального садівництва.

4.44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Євенкову Д.А. для індивідуального садівництва.

4.45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пономаренку С.Б. для індивідуального садівництва.

4.46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Гончару М.С. для індивідуального садівництва.

4.47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Трєскіну В.Г. для індивідуального садівництва.

4.48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Новак Л.М. для індивідуального садівництва.

4.49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Цапенко О.А. для індивідуального садівництва.

4.50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Арендаренко О.М. для індивідуального садівництва.

4.51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Коршенко Л.В. для індивідуального садівництва.

4.52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Климентьєвій Л.А. для індивідуального садівництва.

4.53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гуршал О.В. для індивідуального садівництва.

4.54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Ємельянову В.В. для індивідуального садівництва.

4.55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Петрову М.В. для індивідуального садівництва.

4.56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Шипіцину О.В. для індивідуального садівництва.

4.57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Климентьєву В.О. для індивідуального садівництва.

4.58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Дей О.Г. для індивідуального садівництва.

4.59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Іваненко Л.Г. для індивідуального садівництва.

4.60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Квіташ О.І. для індивідуального садівництва.

4.61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Малицькому С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бабанському В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шаповал Д.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Івановій О.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Веремчуку М.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Юшку В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Комишану Ф.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мілашенко Г.О. для індивідуального садівництва.

4.69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Коношенку Р.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Закряжевському В.Л. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України 72, м. Світловодськ, громадянам України Брижатому Т.В. та Брижатій О.В. в зв’язку зі зміною цільового призначення.

4.72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Блонському В.А. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Шмату П.Ф. для будівництва індивідуального гаражу.

4.74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Середенку М.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кулішу О.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гармашу С.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.77. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, біля житлового будинку №57, м. Світловодськ, громадянину України Шандору М.К.

4.78. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Конька, 14, м. Світловодськ, громадянину України Цуркань  І.Я.

4.79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність громадянці України Сич І.О. для будівництва індивідуального гаражу.

4.80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гуцаленку С.А. для будівництва індивідуального гаражу.

4.81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мостовому С.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність громадянину України Зубкову А.М. для будівництва індивідуального гаражу.

4.83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Дмитришину Д.Д. для будівництва індивідуального гаражу.

4.84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 108-а, м. Світловодськ, ФОП  Нудзі В.В.

4.85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Розпутньому В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Федорову О.Є. для будівництва індивідуального гаражу.

4.87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ, ТОВ «Техно Девелопмент Систем».

4.88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Данілову О.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Чаплищанська, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго». 

4.91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Воронівська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Павлова, 6-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: бульвар Дніпровський, 7-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Матросова, 32-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Покровська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 27-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Героїв України, 3-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Вітрівського, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Миру, КТП-261, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нахімова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Космонавтів, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 100-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Робітнича, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Михайла Остроградського, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Комарова, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.107 Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради № 2122 від 11.08.2020 року  «Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Карпчуку Б.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

5. Організаційні питання.

Доповідає:  Молчанова Наталія Григорівна – начальник ЦНАП.

5.1. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету  Світловодської міської ради Кіровоградської області в новій редакції.

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

5.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 16 лютого 2017 р. № 693 «Про утворення виконавчого комітету Світловодської міської ради».

5.3. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 08.09.2015 р. № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (зі змінами).

5.4. Про встановлення чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування секретарю міської ради Сапянову Ю.О. 

  1. Різне.