Новини
Світловодська

Шановна громадо міста Світловодська, запрошуємо вас ознайомитися зі звітом Світловодського міського голови Валентина Козярчука

На сьогодні Світловодськ займає перше місце в рейтингу обласного значення по показникам фінансово-економічного зростання. В місті впроваджуються елементи прямої демократії, як приклад громада прийняла активну участь в вирішенні питання продовження роботи міського басейну в травні 2019 року. Побудова мінікотелень на твердопаливному топливі в спорткомплексі імені Анатолія Тузовського, та в Світловодській ЦРЛ. Значна кількість доріг у місті отримала, як капітальний, так і поточний ремонт. Вперше, за 25 років, відновлена вся робота каскаду головного фонтану міста на Бульварному узвозі. Проведений повний ремонт фонтану біля Світловодського Міського Палацу Культури. Здійснення максимального розчищення парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. Реставрація центральної площі міста - посаджена Алея кленів та посіяний газон, встановлені нові лавочки та оновлені плиткою доріжки. Оновлення Алеї парасольок нічним освітленням, вогнями та гірляндами. Впровадження новітнього декору клумб міста. Втілення в життя пропозицій наданих учасниками центру активної соціальної реабілітації інвалідів «Добрада», які полегшують життя людям з особливими потребами. Постійна допомога військовим в зоні військового конфлікту на сході України, які захищають суверенітет країни.

З повним звітом Світловодського міського голови Валентина Козярчука запрошуємо ознайомитися на сайті Світловодської міської ради: http://svitlorada.gov.ua.