Новини
Світловодська

Шановні юристи! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем юриста України!

День юриста України – професійне свято усіх тих, хто працює на благо юстиції України, хто здійснює правовий захист її громадян, в імʼя Добра, Справедливості і Верховенства Права, робить свій внесок у розбудову нашої країни як правової демократичної держави. Це свято обʼєднує усіх юристів України, незалежно від місця їх роботи, навчання чи займаної посади, починаючи навіть з маленьких юристів, які тільки-но почали вивчати уроки з правознавства, закінчуючи досвідченими фахівцями, юристами-науковцями, які працюють в органах юстиції, прокуратури, в адвокатурі, суді, міліції або займаються викладацькою діяльністю юридичних дисциплін в різних навчальних закладах.

З нагоди професійного свята усіх юристів України, особисто звертаюся із поздоровленням та привітанням з цим святом до усіх тих, хто зробив вагомий внесок у захист інтересів держави, законних прав, свобод та інтересів громадян.

Впевнений, що це свято завжди буде для Вас найкращим стимулом для подальшої самовідданої праці на ниві належного виконання законів України, тобто — на благо усіх громадян нашої держави.

З повагою, Світловодський міський голова Валентин Козярчук