Новини
Світловодська

Світловодськ відзначив 404-й День народження

Ще в минулому році світловодські краєзнавці наголосили на великому історичному минулому Світловодська, та замислилися над конкретною датою його заснування.

На 39 сесії Світловодської міської ради було прийнято рішення «Про встановлення дати утворення та заснування адміністративно-територіальної одиниці з сучасною назвою місто Світловодськ».

Світловодськ став спадкоємцем та правонаступником міст Крилова та Новогеоргіївська, тож світловодська громада в цьому році відзначає вже 404-й День народження рідного міста.

Святикування Дня міста це Всесвітня традиція, данина засновникам, будівникам та почесним громадянам, які вклали в розвиток міста велику складову своєї роботи. Кожного року Світловодськ кличе на гостину гостей, колег та родичів, аби відзначити урочисту подію в душевному колі друзів.

Урочисте відкриття свята Дня міста Світловодська, розпочалося на центральній площі міста святковим флешмобом, за участі понад тисячі учасників.

Світловодський міський голова Валентин Козярчук урочисто звернувся до громади міста, та привітав зі святом Дня міста.

Валентин Козярчук висловив щиру подяку усім світловодцям, які активно працюють заради розвитку рідного міста, його благоустрою, економічного та соціального росту та побажав мирного неба, здійснення заповітних мрій та благополуччя кожній світловодській родині.

На світловодців чекав грандіозний танцювальний  флешмоб за участі світловодців та дитячих творчих колективів з багатьох регіонів України, після якого відбулася святкова хода до парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, у супроводі оркестру Кременчуцького педагогічного коледжу.

На свято Дня міста до Світловодська завітали високоповажні гості: перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, міський голова міста Знам’янки Сергій Філіпенко та помічник-консультант Народного депутата Олеся Довгого Марина Саакян.

Стало приємною традицією головне святкування влаштовувати в парку імені Тараса Шевченка і цьогорічний День міста не став виключенням із правил: на території парку працювала виїзна торгівля, атракціони, майстри образотворчо-ужиткового мистецтва виставили свої роботи, працювали аніматори.

За організації управління культури та туризму було обладнано кілька танцювальних майданчиків де учасники «Барв рідної землі» змагалися за титул першості фестивалю.

Насичений день, гарне свято та почесні гості зробили День міста Світловодська неперевершеною подією, яка ще довго буде викликати позитивні емоції в жителів міста.

Юлія Абрамкіна