Новини
Світловодська

Світловодські працівники Національної поліції України відзначили своє професійне свято

День Національної поліції це одне з нових офіційних державних свят в Україні, яке відзначається 4 липня. Ця дата вибрана не випадково.

В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України. Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Україна - держава, в якій повага до думки та запитам суспільства, є один з фундаментальних пріоритетів.

На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

Сьогодні на центральній площі міста, світловодська громада урочисто вітала працівників правопорядку з їх професійним днем.

Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником Іриною Щербиною відзначили світловодських поліцейських Грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради за високі показники службової діяльності та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

До привітань працівників Світловодського відділу Нацполіції приєдналися: начальник Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Гулий, очільники Світловодського району та представники громади.

Юлія Абрамкіна