Новини
Світловодська

Світловодський міськрайонний відділ Управління ДСНС України в Кіровоградській області відзвітував за 2019 рік

Сьогодні, 19 лютого відбулася відкрита нарада за підсумками оперативно-службової діяльності Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС України в Кіровоградській області за 2019 рік.

За звітний період на території району обслуговування виникло 226 надзвичайних подій, із них: 96 пожеж, 3 випадки необережного поводження на воді, 5 випадків виявлення небезпечних вибухових боєприпасів та 122 випадки іншого характеру.

З початку 2019 року внаслідок пожеж загинуло 2 особи, травмовано 3 особи та врятовано 3 особи з них 2 дітей та матеріальних цінностей на суму майже 800 тис. грн.

Хотілося б зазначити, що працівники місцевих пожежних команд 16 разів залучалися до ліквідації пожеж на території Світловодського району за 2019 рік.

17 ДПРЧ Управління ДСНС України в області 23 рази залучалась до ліквідації наслідків погодних умов, а саме для надання допомоги по буксируванню вантажних транспортних засобів із снігових заметів та буксирування карет швидкої допомоги.

З метою попередження та недопущення виникнення НС (НП), співробітниками Світловодського МРВ та 17 ДПРЧ Управління постійно проводиться активна робота по лінії пропаганди.

Так, з початку року до засобів масової інформації надано 498 матеріалів.

Крім основних завдань, протягом 2019 року Світловодським МРВ Управління проведено значний обсяг робіт щодо забезпечення особового складу форменим одягом та спорядженням, готовності до виконання завдань за призначенням пожежної та спеціальної техніки, утримання у належному стані будівель і споруд та подальшого поліпшення матеріально-технічної бази підпорядкованого підрозділу.

За підсумками діяльності колектив Світловодського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Кіровоградській області нагороджений грамотою міськвиконкому.

Перший заступник міського голови Олена Балюкта заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина подякували світловодським рятувальникам за сумлінну роботу на користь громади міста та побажали здоров’я, благополуччя, міцного духу, незламної сили волі, віри в Україну та мирного неба над головою.

Начальник Світловодського МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області Юрій Стрельцов