Новини
Світловодська

Світловодці запалили «Вогонь Миру»

«Звільнялась від нацистів Україна,

Палила під фашистами мости.

Вела прапороносців ціль єдина

Європі мир і спокій принести…»

Офіцер у відставці Олесь Неділя «Переможці»

Схиливши голову перед мільйонами жертв найстрашнішої війни за всю історію, людство згадує пекельні дні 1939 – 1945 років, та гордо чествує День пам'яті та примирення.

Здавалося б, після стількох десятиліть, рани мали би загоїтися, але занадто високою була ціна перемоги в тій війні, та здається, занадто швидко ми забули про неї… Адже безкарнє насильство по всій планеті і нова політика умиротворення агресора демонструють нам, як близько ми опинилися біля прірви знову.

Сьогодні, восьмого травня, жителі міста Світловодська долучилися до мітингу «Перша хвилина миру». Вшанувальний захід розпочався з ходи, від центральної площі міста до обеліску «Вічний вогонь».

Світловодський міський голова Валентин Козярчук, звернувся до громади у патріотичній промові, наголошуючи на героїчній перемозі високоповажних ветеранів, на їх саможертвах, подвигах, втратах…

Долучаючись до всеукраїнської акції «Перша хвилина миру», світловодці запалили лампадки, та виклали свічками на меморіальній плиті обеліску слово «МИР».