Новини
Світловодська

У Світловодську проведено тренування сил цивільного захисту щодо реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період року

На виконання розпорядження міського голови від 15 жовтня  2019 року  за  № 128-р  в м. Світловодську, на фоні  проведення обласного командно-штабного навчання з питань цивільного захисту було проведено тренування спеціалізованих служб міста. В ході проведення тренування  відпрацьовувались питання реагування спеціалізованих служб в разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Безпосереднє планування та підготовка до проведення тренування службами здійснювалась відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, методичну допомогу було надано працівниками Світловодських територіальних курсів цивільного захисту (ІІІ категорії).

В ході проведення тренування була змодельована ситуація вибуху з переходом в пожежу в житловому будинку №3 по вулиці Чорноморівській. Слід зазначити на відмінне реагування та злагодженість дій рятувальників Світловодської 17-ї ДПРЧ та органів правопорядку, які прибули на місце умовної події вчасно та діяли чітко та злагоджено. Також в проведені практичних дій прийняли участь медична служба, комунальна служба та служба енергетики.

Оповіщення служб було проведено вчасно, в  стислі терміни черговим Світловодського відділу поліції ГУНП України в області та диспетчером 17-ї ДПРЧ УДСНС України в області.

Після проведення тренування спеціалізованих служб міста, було проведено підведення підсумків відпрацьованих дій учасниками тренування. 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради