Новини
Світловодська

У Світловодську відзначили День пам’яті та примирення та День Перемоги

«З боями йшли гвардійці до Берліна

В зимовий холод і спекотні дні.

В копких снігах, в багнюці по коліна

Країну визволяючи в броні...»

Офіцер у відставці Олесь Неділя «Переможці»

Сьогодні європейська спільнота відзначає 75-ту річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні. Світловодська громада продемонструвала патріотичне волевиявлення, відвідавши мітинг-реквієм біля обеліску «Вічний Вогонь». За традицією вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Віддаючи данину пам’яті, очільники міста: секретар Світловодської міської ради Юрій Сапянов з першим заступником міського голови Оленою Балюк та головою Світловодської організації ветеранів України Віталієм Мільохіним напередодні відвідали головні меморіали та пам’ятні знаки у місті Світловодську та селищі Власівка, серед яких іменні меморіальні дошки встановлені на честь Туйгунова Леоніда Наумовича, Євсеєва Миколи Івановича, Конька Івана Кузьмича та Цимбала Івана Калиновича, також відвідали «Братські могилу» на вул. Конько та вул. М. Грушевського на міському кладовищі, пам’ятний знак «Воїнам-підпільникам», пам’ятник «Воїнам-односельцям», а також пам’ятні знаки «Вічний вогонь», «Літак» та «Обеліск Слави».

У зв’язку з Всеукраїнським святкуванням 75 річниці Перемоги над нацизмом ветерани Світловодська були нагороджені Знаками народної пошани «За бойові заслуги. 75 років Перемоги».

Юлія Абрамкіна