Новини
Світловодська

У Світловодську відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З нагоди свята до Світловодського міського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг населенню) завітав Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником Іриною Щербиною. Валентин Валентинович та Ірина Володимирівна привітали солодкими подарунками світловодських ветеранів та відзначили Подякою виконавчого комітету Світловодської міської ради колектив Територіального центру за вагомий вклад в соціальний розвиток та надання соціальної допомоги населенню міста Світловодська.

Валентин Козярчук у своїй промові наголосив на захисті інтересів людей поважного віку, створення для них сприятливих умов життя, адже, передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння та мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром фашизму. Цього не маємо забувати.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Юлія Абрамкіна