Новини
Світловодська

УВАГА! ПРОВОДИМО ЩЕПЛЕННЯ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ!

Незважаючи на те, що вся країна наразі переймається проблемою розповсюдження коронавірусної хвороби, сказ залишається проблемою як для нашої області, так і для країни вцілому. Випадки цього захворювання продовжують реєструватись серед тварин та залишаються небезпечними для людини.Так, на території нашого міста вже у цьому році було зафіксовано 2 випадки сказу у домашніх тварин — собак. В обох випадках собакам не було зроблено ревакицнацію (пам’ятаємо, що щеплення від сказу не є одноразовим та можу бути ефективним лише за умови його періодичного проведення).

Також нагадаємо, що власники зобов’язані щорічно надавати тварин (віком від 4 місяців) для проведення щеплення проти сказу. Ненадання тварини для щеплення несе за собою анміністративну відповідальність.

Вакцина є безкоштовною в державних лікарнях ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області, в тому числі у Світловодській міській державній лікарні ветеринарної медицини.

Щепити проти сказу свого улюбленця можна в лікарні за адресою: вул. Комарова, 115 (тел. 2-02-59). При собі необхідно мати ветеринарний паспорт на тварину.

В червні 2020 року фахівці міської лікарні ветеринарної медицини проводитимуть щеплення тварин в комунальному секторі міста за графіком. Щеплення тварин проти сказу на території смт. Власівка проводиться постійно.

Запрошуємо всіх власників тварин бути відповідальними та долучитися до кампанії вакцинації проти сказу. Також можна щепити безпритульного собаку чи кота, якщо буде забезпечено фіксацію тварини. Враховуючи карантинні обмеження, просимо господарів тварин бути у засобах індивідуального захисту (захисній масці, респіраторі).

Графіки проведення шеплень проти сказу дрібних тварин по приватному сектору та смт. Власівці буде оприлюднено додатково.

Начальник Світловодського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Т.Кривошея