Новини
Світловодська

УВАГА!!! У вересні 2020 року закінчуються терміни виплати „Щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною».

Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради  з метою забезпечення виплати разової грошової допомоги ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» (надалі – Закон) повідомляє наступне.

У вересні 2020 року закінчуються терміни виплати „Щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною».

Особи які мають статус згідно  вищезазначеного Закону,  але не отримали допомогу, просимо ТЕРМІНОВО звернутись до Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату. При собі мати посвідчення учасника УБД та довідку з банку по м.Світловодськ з розрахунковим рахунком отримувача.

 

УСЗН