Інформація
Світловодська

Вакансії

Виконавчий комітет Світловодської міської ради, м. Світловодськ, вул. Героїв України (Леніна), 14, телефон-2-75-59, оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

Головного спеціаліста-юристконсульта юридичного відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в оргнаха місцевого самоврядування або держанвій службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння державною мовою.

Головного спеціаліста з інформаційного та комп'ютерного забезпечення загального відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 1 року, володіння державною мовою.

Спеціаліста I категорії відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи та служби в оргнах місцевого самоврядування або державній службі, володіння державною мовою, вміння працювати на комп''ютері.

Державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи за фахом на посаді провідного спеціаліста місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

До заяви про участь у конкурсі додаються документи:

Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції", копії паспорта (військового квитка за наявності); копію довідки про ідентифікаційний номер, дві фотокартки розміром 4*6 см.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду.

Документи на участь у конкурсі подаються до конкурсної комісії кім. №12 протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Докладніше ознайомитись з інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліком питань іспиту можливо в кабінеті №12 приміщення міськвиконкому (м. Світловодськ вул Героїв України (Леніна), 14). Про дату проведення конкурсу кандидатів буде повідомлено додатково.

Міський голова                                                                              В.Козярчук

Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради Кіровоградської області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Головного спеціаліста відділу промисловості, транспорту та інвестицій ( дві вакансії ).

            Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж державної служби за фахом або служби в органах місцевого самоврядування - не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах – не менше 3 років.        

  1.    Начальника відділу приватизації, оренди майна та землі.

            Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта  відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; володіння державною мовою та персональним комп’ютером, стаж державної служби за фахом на керівних посадах або служби в органах місцевого самоврядування на керівних посадах - не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах на керівних посадах – не менше 4 років.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 - заяву про участь в конкурсі ;

 - заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

 - фотокартку розміром 4 х 6 см;

 - копії засвідчених документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

 - копію документа, який посвідчує особу;

 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 2-й поверх, каб. 25, (приміщення міськвиконкому).

Документи приймаються до 03.02.2019 за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 2-й поверх, каб. 25, (приміщення міськвиконкому), тел. 7-28-74.