Новини
Світловодська

Вітаємо переможницю Громадського бюджету 2020

25 червня відбулося засідання Координаційної ради з питань проходження та реалізації міської цільової програми «Громадський бюджет». На даному засіданні були підведенні підсумки голосування, які для багатьох виявилися досить несподіваними.

Члени координаційної ради по черзі відкривали кожну скриньку відповідно до номеру пломби вказаної в акті прийому передачі скриньок на філії бібліотек міста та здійснювали підрахунок голосів за кожен з трьох проектів.

За результатами підрахунку голосів перемогу здобув проект «Відбудова зони спортивних майданчиків (городки, теніс, боча) з будівництвом критого павільйону для спортивних ігор та відпочинку (Парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка)» з кількістю голосів – 334, автор – Олена Шаньгіна. Друге місце посів проект «Облаштування роледоріжки на території скверу міського Палацу культури» – 303 голоси та третє місце – «Реконструкція парку ім. Г.Т. Новікова (Комсомольський парк)» - 265 голоси. Всього у голосуванні за проекти прийняло участь 902 світловодця.

Результати голосування з кожної бібліотеки відразу фіксувалися в протоколі, а в кінці зафіксували загальну кількість голосів за кожен проект проголосованих в бібліотеках міста та у ЦНАП. Також до протоколу було внесено результати голосування з Інтернет ресурсу.

Згідно положення про Громадський бюджет у м. Світловодськ, розділу 5 «Голосування та підрахунок результатів» п 5.10 – організаційний відділ після підбиття підсумків голосування подає на засідання виконавчого комітету проект рішення для затвердження переможця та проведення робіт/ послуг з реалізації проекту.

Шановні світловодці, долучайтеся до участі в міській цільовій програмі Громадський бюджет. Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті svitlorada.gov.ua та в соціальній мережі Facebook у групі "Громадський бюджет міста Світловодська".

Організаційний відділ