Новини
Світловодська

Візьміть дитину у родину!

Хто хоч раз побував у дитячому будинку, той на все життя запам'ятає дитячі очі, сповнені болем, сумом і очікуванням. В їхніх очах є надія: може, в цей раз прийшли за мною, може, в мене з'явиться сім'я, може в мене знову буде мамо й тато? І кожній дитині, якого б віку вона не була, завжди необхідно відчуття того, що її люблять та цінують, що про неї турбуються і переживають, що її захищають та допомагають реалізувати свій потенціал.

          Бути прийомними батьками або батьками - вихователями - це нелегке завдання. Треба мати особливу силу, щоб відчути всю трагедію дитячої душі, щоб знову наповнити її відчуттям щастя та злагоди і подарувати віру у майбутнє. Це постійне вирішення повсякденних проблем, приділення уваги розвитку навичок самообслуговування, позитивного спілкування, впевненості у різних ситуаціях суспільної взаємодії. Адже кожна дитина, яка влаштовується у родину, має свою долю. Як правило, далеко не безхмарну. І дуже важливо, щоб ті, хто береться прийняти їх у сім'ю, мали бажання зрозуміти цих дітей, обігріти своєю любов'ю і вселити в їхні душі віру і надію.
          Держава приділяє належну увагу сімейним формам виховання. Фінансування сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу здійснюється за рахунок державного бюджету. Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку. Крім того, одному з прийомних батьків та батьків - вихователів виплачується грошове забезпечення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 
          Більш детальну інформацію щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу ви можете отримати безпосередньо в міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м.Свтловодськ, вул.Героїв України, 14, каб.31-32.

Не будьте байдужими, візьміть дитину у родину!

Світловодський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді