Новини
Світловодська

ЄСВ 2020

Щомісячне відшкодування роботодавцям нарахованого та сплаченого ними єдиного внеску за працевлаштованих за направленням служби зайнятості безробітних є одним із напрямків їх стимулювання до створення нових робочих місць.

За 12 місяців 2019 року на нові робочі місця за направленнями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості працевлаштовано 45 безробітних з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З числа працевлаштованих, 18 - особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 27 - працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності: на виробництві, у торгівлі, ресторанному бізнесі, професійній та технічній діяльності.

Загалом, у 2019 році роботодавцями міста та району одержано з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття понад 754 тис.грн.  

Що у порівнянні з минулим роком, кількість одержаних роботодавцями коштів, з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, збільшилася в 12 разів.

Зокрема, Законом України «Про зайнятість населення» передбачено такі пільги для роботодавців зі сплати ЄСВ:

- компенсацію 50% фактичних витрат зі сплати ЄСВ роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців створював нові робочі місця, працевлаштовував на них працівників і протягом цього періоду щомісяця виплачував працівникові зарплату в розмірі не менше 3-х мінімальних зарплат;

- компенсацію 100% фактичних витрат зі сплати ЄСВ роботодавцям, які працевлаштовують на строк не менше 2-х років громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, направлених центром зайнятості. Строк виплати компенсації - протягом 12 місяців із моменту працевлаштування безробітного;

- компенсацію 100% фактичних витрат зі сплати ЄСВ суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують на строк не менше 2-х років безробітних, направлених центром зайнятості, на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності. Строк виплати компенсації - протягом 12 місяців із моменту працевлаштування безробітного.

Тож, якщо Ваше підприємство розвивається та створює нові робочі місця, Ви можете отримати компенсацію фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу, співпрацюючи з Світловодською міськрайонною філією обласного центру зайнятості з питання укомплектування нових робочих місць.

Світловодська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості