Новини
Світловодська

З нами завжди весело, пізнавально і цікаво.

Дитинство — це чудовий час, коли маленька людина навчається і відкриває для себе цілий світ за допомогою книги і читання. Читаючи книжку, кожна людина помічає для себе місця, які її вразили, зацікавили, до яких хотілось би повернутись. З цією метою, практично, всі ми використовуємо закладки для книг. Звичайно, можна обійтися і без них: загнути листочок, чи зробити позначку. Але все це псує книгу, тому без закладок нам ну ніяк не обійтись. Найцікавіші закладки – ті, що зроблені своїми руками.

Бібліотекарі бібліотеки – філії №8  познайомили юних майстрів 1 класу ЗОШ №1 з історією створення закладки для книги, та показали одну з технік їх створення. Діти були у захваті від можливості самостійно її змайструвати.  Маленькі читачі, не тільки самостійно зробили закладки, а й сказали, що вдома зроблять ще, й подарують такі сувенірчики друзям. Створюючи закладки, вони один наперед одного розповідали про свої улюблені книги. Щасливі та радісні діти несли додому свої вироби, хизуючись ними перед однокласниками та іншими відвідувачами нашої бібліотеки.

Любі друзі!   Запрошуємо усіх охочих до бібліотеки на наші майстер - класи! З нами завжди весело, пізнавально і цікаво. Читайте, хай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки з нової книги. Вчіться у героїв книжок любити нашу землю, її мову, мистецтво.

Хочемо вкотре нагадати: наші двері завжди відкриті для творчості і навчання!

Отже, незалежно від віку, частіше відвідуйте бібліотеку,  вона в змозі порадувати всіх, хто любить книгу!

Олена Дзигар, провідний бібліотекар бібліотеки-філії №8, Світловодської ЦМБС